Każdy z nas chce by jego najbliższe otoczenie było czyste i przyjemne. Dbamy o zdrowie, higienę i bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych. Nie zawsze jednak mamy czas, by wszystkim sie zająć osobiście, dlatego coraz częściej sięgamy po urządzenia, które nam w tym pomogą. Firma 4Robotics oferuje produkty pomagające nam w życiu codziennym podczas sprzątania, gotowania, dbania o higienę oraz poruszania się. W naszej ofercie znaleźć można rzeczy, które w znaczący sposób ułatwią nam życie.

Ważną sprawą jest dbanie o zdrowie i higienę. Produkty oferowane przez firmę HELPMATION na pewno bardzo nam w tym pomogą. Bezdotykowe kosze na śmieci, termometry, dozowniki mydła oraz pasty do zębów to dla osób dbających o higienę produkty absolutnie niezbędne. Jest również coś dla alergików. Japoński odkurzacz antyalergiczny RAYCOP pozwoli pozbyć się wszelkich roztoczy i alergenów z łóżek, foteli i innych mebli w których lubią one zalegać.

O zdrowie zadbać możemy również używając robotów kuchennych TESLA, w których możemy przyrządzić pełnowartościowe i zdrowe potrawy.

Aby dbać o zdrowie i higienę trzeba również zadbać o czysty dom. Do czyszczenia podłóg wybierać można pośród takich marek jak:

NEATO – jeden z największych producentów robotów sprzątających na świecie, oferujący odkurzacze automatyczne z zaawansowanym systemem nawigacji laserowej i największym mechanizmem sprzątającym.

TESLA – czeski producent robotów hybrydowych w cenach dostępnych dla każdego.

EVERYBOT – roboty myjące poruszające się za pomocą dwóch obrotowych mopów.

HOBOT – roboty hybrydowe z zaawansowanym mechanizmem myjącym dwoma poruszającymi się oscylacyjnie mopami.

hobot

Poza robotami do czyszczenia podłóg, można znaleźć również roboty do mycia okien marki HOBOT, oraz automatyczne kosiarki włoskiego producenta AMBROGIO.

abrog

Wszystkie te urządzenia są ekologiczne, z niskim zużyciem energii i przyjazne dla środowiska. Takie są również oferowane przez naszą firmę MIEJSKIE POJAZDY ELEKTRYCZNE. Napędzane silnikami elektrycznymi skutery, hulajnogi i rowery stały się modnymi i popularnymi środkami transportu w zakorkowanych miastach.