Neato Botvac 85

Neato-Botvac_85_blue-3

Przód obudowy Botvac jest prosty, a tył zaokrąglony, co sprawia, że odkurzacz bez problemów dojeżdża do rogów pokoi. Seria Botvac korzysta z systemu operacyjnego QNX Neutrino od BlackBerry. Charakteryzujący się modularnością system umożliwia dynamiczną aktualizację modułów, wdrażanie nowych funkcji lub wprowadzanie poprawek bez kosztownych okresów przestoju. Oprócz Botvac 85 w serii występują:

 

             Neato Botvac 80                                   Neato Botvac 75                                   Neato Botvac 70


807570

 

 

 

 

 

Odkurzacz Neato Botvac porusza się w metodyczny sposób – odkurzając równolegle. Do tworzenia wirtualnej mapy wykorzystuje obrotowy laser podczerwieni. Opatentowany system laserowego skanowania pomieszczeń służący do tworzenia ich planów, następnie ustalania najbardziej efektywnej trasy sprzątania. Wszystko po to, żeby jak najlepiej posprzątać nasze mieszkanie. Producent zadbał także o programator, umożliwiający nie tylko ustalenie harmonogramu sprzątania, lecz także określenie miejsc, które ma obsłużyć. Dzięki Control Center w łatwy sposób zaplanujemy codzienne sprzątanie.

4x4

Mechanizm czyszczący tworzy obrotowa szczotka boczna, podłogowa szczotka walcowa i wentylator ssący. Wszystkie modele Botvac wyposażono w dłuższe szczotki walcowe( o 3,8 cm niż w modelu Signature XV) sięgające bliżej ściany, które mają być łatwiejsze do czyszczenia i wymiany. Botvac 85 dodatkowo posiada szczotkę COMBO, przeznaczoną do zbierania sierści od naszych czworonożnych przyjaciół. W porównaniu z poprzednim modelem praca przebiega znacznie ciszej w szczególności na twardych podłożach takich jak płytki, panele, czy parkiet. Producent dodał także większe pojemniki na kurz ( 0,7 litra) i filtry, co w praktyce oznacza rzadsze opróżnianie pojemnika.

BV_810841010959

Zupełną nowością w tej serii jest szczotka boczna, dzięki której sprzątanie będzie bardziej efektywne. Neato Botvac został tak zaprojektowany, że może się zbliżyć na odległość nawet 10 mm do ściany  zapewniając znacznie większą dokładność sprzątania (roboty konkurencyjnych firm mają problem z poruszaniem się przy ścianach). W razie natrafienia na przeszkodę robot unosi nieco swój tył wycofując się, po czym kontynuuje sprzątanie. Dwa akumulatory z poprzedniej  generacji zastąpiono teraz jednym zoptymalizowanym  o identycznej pojemności.

BV_810841010942

BV-810841010898

Wyświetlacz zamontowany na górze obudowy oraz sensorowe przyciski pozwalają na wygodne sterowanie pracą robota. Nowością w linii Botvac jest również pojawienie się w menu kilku dodatkowych języków między innymi języka polskiego co powinno ułatwić komunikacje z robotem.

Parametry techniczne:                                                                                                 Neato-Botvac_85_blue-boy1

wymiary: 318 x 330 x 120 mm

waga: 4,1 kg

średnica kółek: 75 mm

mechanizm czyszczący: gumowa szczotka obrotowa z włosiem

pojemność pojemnika: 0,7 litra

powierzchnia: 33,2-215 cm

szerokość szczotki: 27,6 cm

odległość sprzątania od ściany: 1 cm

Czujniki:

zderzeniowy

zbliżeniowy

wysokościowy

automatyczne wyłączenie po podniesieniu

Wyposażenie :

akumulator: 3600 Ni-MH

rączka do podnoszenia odkurzacza

wirtualna ściana: taśma magnetyczna

 

 

Nowe roboty będą dostępne w kolorze białym. Dzięki innej kolorystyce obudów skanerów laserowych, będziemy łatwo mogli rozróżnić dany model:

Botvac 85 – całość kolor biały, skaner niebieski, 3 wysokiej wydajności filtry, szczotka Combo 

Porównanie modeli Neato Botvac

 

neato ulotka

EWA I WNĘTRZE POLECAMY!

anigif_22

KomputronikKaren
morelenet
Fotoelektro
RTV_Euro_Agd
OLE_OLEmalllogo_vobismediaexpertelektro

My center

swiat robotów

robo_expert6neonetavansmixmediaimarketneo24agito
salurion
portone