O firmie Raycop

Dr. Michael Lee stworzył markę RAYCOP z wizją poprawy jakości życia ludzi, w szczególności alergików i osób zmagających sie z astmą. Urządzenia Raycop mają pomagać oddychać i łatwo zasnąć. W ten sposób powstał odkurzacz antybakteryjny z lampą UVC.
Firma powstała w roku 2005 w Tokio w Japoni. Od tego czasu sprzedano już ponad 6 milionów urządzeń na całym świecie, w znaczący sposób poprawiając jakość życia ich użytkowników.
Firma Raycop jest światowym liderem w produkcji odkurzaczy antyalergicznych.

Dr. Michael Lee, założyciel i prezes firmy RAYCOP

Odkurzacz antyalergiczny

Odkurzacz antyalergiczny Raycop RS300, ze specjalnie zaprojektowanym system dezynfekcji za pomocą lampy UVC, służy do usuwania kurzu i alergenów z pościeli, łóżek, foteli, dywanów itp. Promieniowanie UVC niszczy bakterie, wirusy, grzyby, zabija roztocza i inne drobnoustroje, które są katalizatorem powstawania różnych alergii, astmy i innych problemów zdrowotnych. Dwie potężne trzepaczki wibracyjne wibrują z prędkością 4000 uderzeń / min i uwalniają miliony roztoczy, które są zaczepione swoistymi haczykami w materacach, poduszkach, meblach tapicerowanych. Dwie trzepaczki wibracyjne umożliwiają głębokie oczyszczanie. Szczotka obrotowa usuwa uwolnione roztocza, kurz, włosy i sierść zwierzęcą z czyszczonej powierzchni. 

Filtr Hepa

W odkurzaczu Raycop znajduje się filtr HEPA, który wyłapuje 99,9 % drobinek kurzu, alergenów i innych zanieczyszczeń.