O firmie ambrogio

Kosiarki automatyczne Ambrogio produkowane są przez firmę ZCS. Zucchetti Centro Sistemi jest włoską firma z siedzibą w Valdarno. Została założona przez Fabrizio Berniniego w 1985 roku i szybko stała się światowym liderem na rynku robotyki i automatyki. Od listopada 2000 roku, Zucchetti Centro Sistemi Spa jest częścią Holdingu Zucchetti Spa, jednej z wiodących firm teleinformatycznych we Włoszech.

Kosiarki automatyczne Ambrogio należą do najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych tego typu urządzeń na światowym rynku.

zalety kosiarki automatycznej

Automatyczne roboty koszące Ambrogio od prawie dwóch dekad samodzielnie i niemal bezobsługowo koszą trawniki, dbając o ich piękny i zadbany wygląd. Każdy kto choć raz musiał samodzielnie skosić trawnik, wie ile czasu i pracy to wymaga. Dzięki robotowi koszącemu Ambrogio już nie trzeba się przejmować, że nasz trawnik zaczął przypominać łąkę, a my nie mamy kiedy o niego zadbać. Teraz wystarczy uruchomić robota i cieszyć się z idealnie przyciętej trawy, a zaoszczędzony czas można poświęcić najbliższym.

Podstawowe cechy

Roboty Ambrogio cechuje bardzo dobra jakość wykonania oraz prostota obsługi. W zależności od modelu, nadają się idealnie do każdego rodzaju trawnika, począwszy od niewielkich przydomowych ogródków, aż po duże , rozległe i złożone ogrody. Wzniesienia i nierówności terenu również nie stanowią przeszkody. Specjalnie zaprojektowane układy napędowe i jezdne potrafią pokonywać wzniesienia o nachyleniu dochodzącym do 50%. 
Dzięki funkcji mulczowania skoszona trawa pozostając na miejscu, stanowi nawóz dla trawnika, sprawiając, że wygląda on na zdrowy i zadbany. 

Sterowanie z aplikacji

Kosiarki automatyczne Ambrogio mogą być sterowane za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon. Aplikacja pozwala na sterowanie robotem na odległość bez konieczności zbliżania się do niego.

Dostępne modele