O firmie TESLA

Firma powstała w 1921 r. pod nazwą ELEKTRA. W powojennej Czechosłowacji przedsiębiorstwo zostało państwowym monopolistą w dziedzinie elektroniki, a w 1946 r. nazwa firmy została zmieniona na TESLA. Po 1989 r. przedsiębiorstwo podzielono na kilka spółek. Jedną z nich jest Tesla Electronics, zajmująca się produkcją sprzętów domowych takich jak roboty kuchenne, roboty sprzątające, dekodery DVBT, systemy alarmowe, telefony komórkowe i inne. 

W 2020 roku firma TESLA wprowadza nowość w swojej ofercie, jaką jest robot do mycia okien. Bardzo duże zainteresowanie tego typu urządzeniami spowodowało, że został opracowany i wprowadzony do sprzedaży zaawansowany robot przeznaczony do czyszczenia powierzchni szklanych, takich jak okna, witryny, lustra itp.

tesla-robostar-w550-b

Poznaj Roboty sprzątające TESLA

Tesla Robostar w550

TESLA RoboStar W550 to zrobotyzowany robot do czyszczenia okien z innowacyjnym systemem czyszczenia. Używa pary oddzielnych ściereczek czyszczących, jedna oscyluje z boku na bok, a druga kończy czyszczenie. Gumowa wycieraczka między chusteczkami pomaga w czyszczeniu, usuwając nadmiar wody.
Główne cechy:

  • doskonała skuteczność czyszczenia i łatwość użycia
  • inteligentna nawigacja
  • wibrująca podkładka do idealnego czyszczenia
  • automatyczne mycie okien z wykrywaniem krawędzi
  • opakowanie zawiera 3 zestawy ściereczek z mikrofibry