O firmie TESLA

Firma powstała w 1921 r. pod nazwą ELEKTRA. W powojennej Czechosłowacji przedsiębiorstwo zostało państwowym monopolistą w dziedzinie elektroniki, a w 1946 r. nazwa firmy została zmieniona na TESLA. Po 1989 r. przedsiębiorstwo podzielono na kilka spółek. Jedną z nich jest Tesla Electronics, zajmująca się produkcją sprzętów domowych takich jak roboty kuchenne, roboty sprzątające, dekodery DVBT, systemy alarmowe, telefony komórkowe i inne. 

W 2020 roku firma TESLA wprowadza nowość w swojej ofercie, jaką jest robot do mycia okien. Bardzo duże zainteresowanie tego typu urządzeniami spowodowało, że został opracowany i wprowadzony do sprzedaży zaawansowany robot przeznaczony do czyszczenia powierzchni szklanych, takich jak okna, witryny, lustra itp.

Poznaj Roboty sprzątające TESLA

Tesla Robostar w550

TESLA RoboStar W550 to zrobotyzowany robot do czyszczenia okien z innowacyjnym systemem czyszczenia. Używa pary oddzielnych ściereczek czyszczących, jedna oscyluje z boku na bok, a druga kończy czyszczenie. Gumowa wycieraczka między chusteczkami pomaga w czyszczeniu, usuwając nadmiar wody.
Główne cechy:

  • doskonała skuteczność czyszczenia i łatwość użycia
  • inteligentna nawigacja
  • wibrująca podkładka do idealnego czyszczenia
  • automatyczne mycie okien z wykrywaniem krawędzi
  • opakowanie zawiera 3 zestawy ściereczek z mikrofibry