miejskie pojazdy elektryczne

E-GOO-K1-12

Miejskie pojazdy elektryczne to obecnie bardzo popularny trend wśród osób mieszkających w miastach. Dzięki elektrycznym hulajnogom, rowerom i skuterom możemy przemieszczać się szybko korzystając ze ścieżek rowerowych, nie stojąc w korkach. Dodatkowo elektryczne pojazdy marki e-goo mają wyjątkowo niskie zużycie energii, co czyni je bardzo oszczędnymi środkami transportu. Koszt przejechania 100 km to około 2 zł

bądź eco

Elektryczne pojazdy miejskie są w pełni ekologiczne. Wybierając taki środek transportu dbamy o środowisko i czyste powietrze. Możemy także poruszać się po centrach miast, w których obowiązuje zakaz wjazdu dla pojazdów spalinowych.

skutery elektryczne

Elektryczne skutery e-goo mają bardzo nowoczesny kształt i designerski wygląd. Idealnie nadają się dla osób chcących wyróżnić sie w tłumie. Niewielka waga i możliwość złożenia ułatwia przenoszenie lub przechowywanie. Elektrycznym skuterem można poruszać się wszędzie w przeciwieństwie do skuterów spalinowych. Są też bardziej ekonomiczne. Dzięki nowoczesnemu kształtowi i designerskiemu wyglądowi, idealnie nadają się dla osób chcących wyróżnić sie w tłumie.

E-GOO-K1-8
E-GOO-K1-14

rowery elektryczne

Elektryczne rowery e-goo pomogą ci gdy podczas jazdy zabraknie ci sił, lub będziesz miał do pokonania strome wzniesienie. Cztery poziomy wspomagania pozwalają ci zdecydować ile pracy chcesz włożyć ty, a na ile ma to zrobić silnik elektryczny. Dzięki nowoczesnemu kształtowi i designerskiemu wyglądowi, idealnie nadają się dla osób chcących wyróżnić sie w tłumie.

E-GOO-S1-10
E-GOO-S1-9

hulajnogi elektryczne

Elektryczne hulajnogi to obecnie najpopularniejszy miejski środek transportu. Małe zużycie energii i pojemny akumulator sprawiają, że możemy się nimi przejechać kilkadziesiąt kilometrów bez ładowania. W prosty sposób można je złożyć co ułatwia przenoszenie lub przechowywanie.

E-GOO-T9-8