Specjalista w zakresie Produktów bezdotykowych

Słowacka firma Helpmation to specjalista, który dostarcza nam produkty bezkontaktowe. Higieniczne i bezdotykowe kosze na śmieci, wysokiej jakości dozowniki mydła, praktyczne dozowniki pasty do zębów i testowane klinicznie termometry bezkontaktowe.

nowoczesne i higieniczne rozwiązania

Produkty HELPMATION  w obecnym czasie, gdy musimy znacznie bardziej dbać o zdrowie i bezpieczeństwo, są idealnym rozwiązaniem. Bezdotykowe korzystanie z produktów codziennego użytku zmniejsza ryzyko przeniesienia bakterii i wirusów, tym samym ograniczając możliwość zarażenia sie niechcianą chorobą.

Bezpieczne mycie rąk

Ręce powinniśmy myć jak najczęściej używając do tego mydła. Jeżeli mamy na dłoniach jakieś wirusy to naciskając standardowy dozownik zostawiamy je na nim, tym samym narażając innych użytkowników na kontakt z nimi. Jeżeli używamy dozownika bezdotykowego, działającego na zasadzie zbliżenia dłoni, eliminujemy całkowicie taką możliwość. 

Bezpieczne wyrzucanie śmieci

Podobnie jak dozowniki na mydło, tak samo bezdotykowe kosze na śmieci są dużo bezpieczniejsze w użytkowaniu i ograniczają możliwość przenoszenia bakterii i wirusów pomiędzy użytkownikami. Nie musimy ręcznie podnosić klapki, wystarczy zbliżyć dłoń a kosz sam się otworzy, pozwalając nam wyrzucić śmieci, nie mając z nim żadnego kontaktu.

Szybkie mierzenie temperatury

Dzięki bezkontaktowym termometrom HELPMATION szybko i z dużą dokładnością zmierzysz temperaturę. Brak kontaktu ze skórą pozwala na szybkie mierzenie temperatury u wielu osób, bez konieczności dezynfekowania termometru po każdym użyciu.

szybka aplikacja pasty i czysta szczoteczka

Dozownik pasty do zębów pozwala na szybkie i odpowiednie dozowanie przy użyciu szczoteczki. Dodatkowo po umyciu zębów mamy sterylizator UV, który może jednocześnie obsługiwać 4 szczoteczki.