Neato Botvac D6 ™ Connected czyści duże przestrzenie w sposób mocny, wydajny i niezawodny. Śledzi brud, włosy i alergeny, zapewniając efekt najgłębszej czystości. Wychwytuje dwa razy więcej drobnych cząstek i zbiera więcej sierści za pomocą filtra Ultra Performance i zaawansowanej szczotki combo. Wyjątkowa konstrukcja w kształcie litery D (D-shape design) z technologią CornerClever® znajduje brud tam, gdzie się ukrywa – w rogach i wzdłuż ścian.

Laserowa nawigacja - LaserSmart™ Technology

Neato Botvac D6 ™ Connected do poruszania się po domu używa technologii laserowego skanowania pomieszczeń (LaserSmart™ Technology). Technologia ta dokładnie określa kształt pomieszczeń, oraz wykrywa wszelkie obiekty i przeszkody, tworząc bardzo szczegółową mapę. Inteligentne planowanie kolejności czyszczonych pomieszczeń skraca czas pracy robota, jednocześnie zwiększając jego zasięg.

Systematyczny tryb jeżdżenia

Systematyczny tryb jeżdżenia linia po linii, w odróżnieniu od robotów jeżdżących chaotycznie, sprawia że pokrycie czyszczonej powierzchni jest znacznie dokładniejsze, a technologia LaserSmart™ pozwala robotowi pracować nawet w ciemności.

d6-styl.jpg

D-shape design

Obudowa Neato Botvac D6 ™ Connected w kształcie litery D pozwala na precyzyjne dojeżdżanie robota do narożników, a technologia CornerClever® sprawia, że odkurzanie ich jest znacznie efektywniejsze, niż jest to w przypadku robotów okrągłych.

Neato-D7-szczotka.jpg

Najwydajniejszy mechanizm

Duży mechanizm sprzątający (Spinflow ™), ze szczotką combo o długości aż 27 cm, umiejscowiony z przodu robota, wraz z bardzo mocną turbiną zasysającą, mogącą pracować w dwóch trybach Eco i Turbo, poradzi sobie z usunięciem różnego rodzaju zabrudzeń, a także sierści zwierząt, zarówno z twardych podłóg jak i z dywanów.

Długa praca bez doładowywania

Bateria w Neato Botvac D6 ™ Connected starcza na pracę nawet do 120 minut, dzięki czemu nadaje się do sprzątania nawet największych domów. Jeśli w czasie czyszczenia bateria się rozładuje, to robot pojedzie do bazy by szybko doładować tyle energii ile potrzeba mu by dokończyć pracę, wróci w miejsce, w którym przerwał i wznowi czyszczenie.

D6_07.jpg

Aplikacja Neato

Zainstalowanie aplikacji Neato na smartfonie daje nam dostęp do kontrolowania robota kiedy chcemy i skąd chcemy. Dzięki aplikacji możemy sprawdzać podsumowania sprzątania wraz z Mapami Zasięgu (Area Cleaned), statystyki, ustawiać opcje sprzątania, tryby pracy lub ustalić harmonogram.

Multifloor

W Neato Botvac D7 ™ Connected możemy utworzyć mapy nawet trzech różnych pięter. Na każdej mapie możemy dowolnie dodawać wirtualne ściany (No-Go Lines).

D6_04.jpg

No-Go Lines

No-Go lines to wirtualne ściany ograniczające obszar pracy robota, informujące go gdzie ma nie sprzątać. Wystarczy przeciągnąć palcem po ekranie telefonu i już robot wie gdzie nie wjeżdżać.

D6_03.jpg

Inteligentny dom - Smart Home

Neato Botvac D6 ™ Connected może być sterowany głosem. Współpracuje z Amazon Alexa i Google Assistant.

Automatyczne aktualizacje

Aktualizacja oprogramowania w Neato Botvac D6 ™ Connected dzięki aplikacji jest niezwykle prosta. Jeśli pojawi się nowsza wersja oprogramowania dla naszego modelu robota, ujrzymy taką informację na telefonie i zaktualizujemy go jednym dotknięciem palca.