Everybot - roboty mopujące do podłóg

Historia everybot

Everybot to koreański producent robotów mopujących. Firma powstała w styczniu 2016 roku. Konstruktorzy postanowili podejść do tematu rootów sprzątających od innej strony i stworzyć coś innowacyjnego, czego jeszcze nie było. W ten sposób powstał model RS500, pierwszy robot mopujący, który czyścił podłogi dwoma obracającymi się okrągłymi mopami. Obecnie dostępna jest trzecia generacja tego robota, model EDGE.

edge 1

Everybot EDGE

Everybot EDGE to najnowszy robot mopujący, którego możemy używać na mokro lub na sucho. W porównaniu z modelami RS500 i RS700, zmieniona została konstrukcja. Obecnie mopy wystają poza obudowę robota, dzięki czemu z łatwością wyczyści podłogę przy samej ścianie. Zupełnie nowe algorytmy poruszania się i aż 9 programów dają jeszcze więcej możliwości i poprawiają jakość czyszczenia podłóg. Aby przetrzeć podłogę na mokro, wystarczy do dwóch pojemników nalać wody, zamontować na robocie, przyczepić mopy i uruchomić robota.

edge 4

Everybot EDGE podobnie ja RS700 porusza się za pomocą obracających się mopów, co daje znaczenie lepszy efekt czyszczenia, niż jest to w przypadku robotów poruszających się na kołach i wycierających powierzchnię nieruchomą szmatką.

W EDGE-u zastosowano nowsze i inteligentniejsze czujniki, co sprawia, że robot porusza się jeszcze lepij i czyszczenie jest dokładniejsze. Mamy pewność, że robot ominie napotkane przeszkody i nie spadnie ze schodów.To sprawia, że obsługa Everybota EDGE jest prosta i bezpieczna.

Technologia ESA (Exit Shadow Area), czyli wyjścia z zaciemnionych miejsc, kontroluje by EDGE zawsze kończąc pracę wyjeżdżał w oświetlone miejsca, co pozwoli na łatwiejsze zlokalizowanie go.

Dzięki poruszaniu się na miękkich materiałowych mopach zamiast kół, robot działa bardzo cicho. Niski poziom hałasu, na poziomie 46 dB sprawia, że Everybot EDGE może pracować nawet gdy śpimy.

Everybot RS700

Everybot RS700 to robot mopujący, który może pracować na mokro lub na sucho. Aby przetrzeć podłogę na mokro, wystarczy do dwóch pojemników nalać wody, zamontować na robocie, przyczepić mopy i uruchomić robota.
RS700 możemy także używać do polerownia wcześniej umytej podłogi. Wystarczy, że puścimy robota nie napełniając mu pojemników na wodę.

Poruszanie się Everybota RS700 za pomocą obracających się mopów daje znaczenie lepszy efekt czyszczenia, niż jest to w przypadku robotów poruszających się na kołach i wycierających powierzchnię nieruchomą szmatką.

Everybot RS700 to bardzo zaawansowany technologicznie robot. Wszelkie czujniki i prosta obsługa bardzo ułatwiają posługiwanie się tym robotem.

Technologia ESA (Exit Shadow Area), czyli wyjścia z zaciemnionych miejsc, kontroluje by RS700 zawsze kończąc pracę wyjeżdżał w oświetlone miejsca, co pozwoli na łatwiejsze zlokalizowanie go.

Everybot RS700 dzięki czujnikom krawędziowym może być używane na wielu piętrach, bez obaw że spadnie. 

Niewielka wysokość robota (11 cm) pozwala wjechać pod meble i łóżka, by wyczyścić trudno dostępne miejsca.

Za pomocą pilota możemy włączać różne tryby pracy, w zależności od potrzeby.

Aktualnie dostępne modele